دستگاه برش

10 نشانه برای اینکه باید دستگاه برش کاغذ دستی خود را به‌روز کنید

۱۰نکته برای به روز کردن دستگاه برش کاغذی دستی

فعالیت در یک شرکت مرتبط با صنعت چاپ، به‌خصوص بدون داشتن تجهیزات مناسب برای پشتیبانی، می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. به همین دلیل است که هر چقدر هم که به دستگاه برش کاغذ دستی قدیمی خود وفادار باشید، ممکن است مانع پیشرفت شما شود.
با ما همراه باشید تا امروز نگاهی دقیق‌تر به این موضوع بیندازیم که چگونه، چرا و چه زمانی باید تعویض دستگاه برش کاغذ دستی خود با یک مدل جدیدتر را در نظر بگیرید و برش‌های باکیفیت‌تری را آغاز کنید.

1. ظرفیت دستگاه برش کاغذ پاسخگوی نیازهایتان نیست

نیازهای کسب‌وکار بسته به پروژه‌هایی که می‌پذیرید، می‌تواند به‌سرعت تغییر کند.
کاغذ منبعی است که باید بادقت آن را مدیریت کنید، در غیر این صورت پردازش آن از کنترل شما خارج می‌شود. اگر متوجه شدید که میزان نیاز بریدن کاغذ به‌اندازه‌ای رسیده که برای رسیدن به ضرب‌الاجل‌هایتان کافی نیست، باید به فکر یک راه‌حل باشید.
این‌طور نیست که مجبور باشید تمام روز را صرف بریدن کاغذ کنید و در نهایت زمان کافی برای انجام تمام کارها نداشته باشید. اگر بریدن کاغذ به هر نحوی باعث کاهش بهره‌وری شما می‌شود، می‌توان گفت که نیازهای برش کاغذتان برآورده نمی‌شوند.

2. منسوخ‌شدن تجهیزات ایمنی دستگاه برش

هیچ‌کس نباید در محل کار احساس کند که امنیتش در خطر است.
متأسفانه، این موضوع شایع‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید، به‌خصوص زمانی که به تجهیزات اداری تیز و برنده مربوط می‌شود. دستگاه برش کاغذ دستی خود را از نظر وجود محافظ انگشت، زنگ‌زدگی و قطعات فرسوده که ممکن است شکسته و کارکنان اداری شما را مجروح کند، بررسی کنید.
از رده خارج کردن دستگاه برش کاغذی دستی شما به معنای جایگزین‌کردن آن با نوع برقی نیست. مدل‌های دستگاه‌های برش دستی جدید عالی با طراحی‌های ایمنی نوآورانه وجود دارد که خیال شما را راحت می‌کنند.

3. استهلاک اجزا دستگاه

قطعاٌ با گذشت زمان، فرسودگی تنها گریبان‌گیر ویژگی‌های ایمنی دستگاه برش کاغذ شما نمی‌شود.
اگر گیوتین یا دستگاه برش کاغذ شما بعد از سال‌ها استفاده روزانه دچار استهلاک شده است، با دو انتخاب روبرو هستید: یا اجزای آن را تعمیر کنید و یا آن‌ها و یا کل دستگاه را تعویض نمایید. درصورتی‌که هزینه‌های تعمیر را بررسی کنید و به این نتیجه برسید که بیشتر از هزینه تعویض کل دستگاه برش کاغذ دستی است، احتمالاً نیاز به خرید یک دستگاه جدید داشته باشید.

 

استهلاک اجزا دستگاه

4. صرفه‌جویی در هزینه‌های برش کاغذ

یکی از مهم‌ترین دلایل جایگزین‌کردن هر دستگاهی که به‌صورت دستی کار می‌کند، صرفه‌جویی مالی آن در بلندمدت است.
هنگامی که از یک دستگاه برش کاغذ دستی استفاده می‌کنید، بخشی از هزینه‌های شما در شرکت، صرف نیروی انسانی برای هر بار پایین آوردن تیغه گیوتین می‌شود. ازآنجایی‌که برای کار با این دستگاه حضور فرد الزامی است، اغلب منجر به هزینه‌های بالای بهره برداری شده و در نهایت بر قیمت تمام شده برای مشتریان تأثیر می‌گذارد.
با وجود سرمایه‌گذاری اولیه، یک دستگاه برش کاغذ برقی می‌تواند ساعت کاری و در نتیجه هزینه‌ها را برای شما کاهش دهد.

5. مدیریت زمان با استفاده از دستگاه برش کاغذ جدید

زمان‌هایی در طول سال وجود دارد که حجم کاری پروژه‌ها کمی زیاد می‌شود و کسب‌وکارها عقب می‌افتند.
این امر عادی است، اما اتلاف فرصت در تجارت می‌تواند به معنای مرگ و زندگی باشد. بااین‌حال، اگر ناحیه‌ای را شناسایی کرده‌اید که می‌توانید زمان را از عملیات خود حذف کنید، چرا نباید آن را انتخاب کنید؟ با یک مدل جدیدتر، میزان زمانی را که صرف بریدن کاغذ می‌کنید، کاهش دهید.

6. هزینه‌های پنهان استفاده از دستگاه برش کاغذ دستی

هرچه تجهیزات اداری قدیمی‌تر می‌شوند، کارایی خود را بیشتر از دست می‌دهند. در مورد دستگاه‌های برش کاغذ، این امر به معنای لبه‌های ساییده، برش‌های ناهموار، محصولات کاغذی خراب و اغلب نیاز به جایگزینی کاغذ و نیروی کار مجدد است.
اگر هزینه‌های ناشی از مشکلات دستگاه برش کاغذ دستی را در کسب‌وکار خود تجزیه‌وتحلیل کنید، احتمالاً به عددی می‌رسید که یا آن را می‌پذیرید یا نیاز به تغییر دارد. اگر برای رفع اشتباهات خود در برش، هزینه بیشتری نسبت به استفاده از دستگاه صرف می‌کنید، ممکن است نیاز به جایگزینی دستگاه برش فعلی داشته باشید.
به‌خاطر داشته باشید: یک کارمند اداری آمریکایی در طول یک سال، هزاران برگ کاغذ مصرف می‌کند. با وجود چنین اتلاف گسترده‌ای، مسئله آلودگی و محیط‌زیست نیز باید بر تصمیم شما برای صرفه‌جویی در کاغذ از طریق برش بهتر تأثیر بگذارد.

7. افت کیفیت دستگاه برش کاغذ

 

افت کیفیت دستگاه برش کاغذ

 

این موضوع کوتاه اما مهم است: همیشه به بازخورد مشتریان در مورد کیفیت کاغذ خود توجه کنید.
اگر از کیفیت برش دستگاه خود شکایت دریافت می‌کنید، باید تصمیم بگیرید که آیا حفظ دستگاه برش کاغذ فعلی شما مقرون‌به‌صرفه است یا خیر.

8. امکانات اضافی دستگاه برش کاغذ

شاید این‌طور به نظر برسد که بریدن کاغذ، تنها دلیل خرید و استفاده از دستگاه برش کاغذ باشد. اما درواقع این‌طور نیست و مدل‌های جدیدتر دستگاه‌های برش کاغذ، طیف وسیعی از ویژگی‌ها و امکانات ازجمله عمق تیغه قابل‌تنظیم، نمایشگرهای دیجیتال با نور پس‌زمینه برای نور کم و… را ارائه می‌کنند.

9. ایجاد اتوماسیون در برش کاغذ

برای بعضی کسب‌وکارها، دلیل اصلی جایگزین‌کردن دستگاه برش کاغذ دستی، صرفاً خودکار کردن فرایند برش است.
تصور کنید یک دسته کاغذ را برای برش در اندازه‌های مختلف و تعداد متفاوت تنظیم کنید، حالا می‌توانید درحالی‌که سرکار خود نیستید، دستگاه برش را رها نموده تا کارش را برایتان انجام دهد. صرف‌نظر از صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های کسب‌وکار، می‌توانید از کار باکیفیت بدون اینکه خودتان آن را انجام دهید، لذت ببرید.

10. محدودیت فضا

باید بپذیریم که با پیشرفت تکنولوژی، وسایلی مانند دستگاه‌های برش کاغذ با هر نسل از محصولات جدید، کوچک‌تر می‌شوند.
در محیط اداری که فضا اهمیت ویژه‌ای دارد، جایگزین‌کردن دستگاه برش کاغذ دستی با دستگاه اتوماتیک یا حتی مدل‌های جدیدتر، می‌تواند تحولی مثبت محسوب شود.
بنابراین، اگر دستگاه برش کاغذ قدیمی شما فضای زیادی اشغال می‌کند، احتمالاً زمان آن رسیده که به فکر تغییر باشید.

 

محدودیت فضا

بهبود عملکرد با دستگاه برش کاغذ اتوماتیک یا دستی جدید

هدف نهایی هر کسب‌وکاری در نهایت کاهش هزینه‌های غیرضروری، تولید محصول یا ارائه خدمات باکیفیت و انجام کار بهتر است و برای دستیابی به این هدف، به‌ویژه در صنعت چاپ، به ابزار مناسب نیاز دارید. با استفاده از یک دستگاه برش کاغذ باکیفیت، چه دستی و چه اتوماتیک، می‌توانید در زمان صرفه‌جویی و برش‌های بهتری ایجاد نمایید همچنین منابع را ذخیره کرده و فضای کمتری اشغال کنید. مهم‌تر از همه، شما هر بار محصولی حرفه‌ای را به مشتریان عرضه می‌نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *